Przejdź do treści

Warsztaty
dla dzieci

Na warsztatach kulinarnych dla dzieci przekonamy Twoją pociechę, że zielone nie musi być nudne, pokażemy smaczną stronę szpinaku i pietruszki, nauczymy jak kolorowo i zdrowo przygotować posiłek do szkoły i… śniadanie dla rodzica ;)

Warsztaty
dla dzieci

Na warsztatach kulinarnych dla dzieci przekonamy Twoją pociechę, że zielone nie musi być nudne, pokażemy smaczną stronę szpinaku i pietruszki, nauczymy jak kolorowo i zdrowo przygotować posiłek do szkoły i… śniadanie dla rodzica ;)

Nauczmy dzieci, że zdrowe odżywianie jest ważne.

Kuchenna zabawa i nauka gotowania

Przygotowywanie potraw nie musi być nudne :)

Nowe smaki i doświadczenia

Program i smaki dostosowane do wieku uczestników.

Zajęcia kulinarne dla Twojego dziecka

Warsztaty kulinarne dla dzieci

Najważniejsza jest dla nas edukacja żywieniowa; na każdym poziomie, na każdym etapie życia.

Nauczmy nasze dzieci, że odżywianie – nie jedzenie – jest ważne. Tylko w taki sposób możemy zbudować solidne fundamenty przyszłego pokolenia. Dzieci uczą się przez doświadczenie i obserwację. Pokazujemy im, że aktywność jest fajna, a na talerzu warto grać w zielone i kolorowe.

Chcemy pokazać tym mniejszym oraz większym, że to co jedzą i jak jedzą ma olbrzymi wpływ na ich codzienność, a przede wszystkim przyszłość.

Jeżeli szukasz warsztatów, gdzie Twoje dziecko:

  • pozna nowe smaki
  • nauczy się podstaw gotowania adekwatnie do swojego wieku i posiadanych umiejętności
  • odkryje w sobie małego kucharza
  • nawiąże nowe relacje
  • dowie się, co najlepiej zjeść po treningu piłki nożnej albo po lekcjach baletu
  • zada 100 pytań, na które zawsze otrzyma odpowiedź!

…to już dzisiaj zapisz je do Świetlicy Kulinarnej, gdzie pod okiem naszym czujnym okiem pozna nowe i rozwinie już posiadane umiejętności.

Pamiętaj, jesteś tym co jesz! Przekonamy Twoje dziecko, że zielone nie musi być nudne, pokażemy smaczną stronę szpinaku i pietruszki, nauczymy jak kolorowo i zdrowo przygotować posiłek do szkoły i…śniadanie dla rodzica ;)

0 +
Zorganizowanych eventów
0 +
uczestników
0
przestrzeni

Zobacz galerię

Poznaj naszą pracownię

To przestrzeń, która zachwyca swoją przestronnością i elastycznością. Możemy ją dostosować do różnych celów, co czyni ją idealnym miejscem na różnorodne wydarzenia. Poczuj kreatywną energię, która sprzyja integracji i współpracy. To miejsce, gdzie pomysły przechodzą w działania, a wydarzenia stają się wyjątkowe dzięki niepowtarzalnej atmosferze.

Poznaj opinię naszych gości

Paweł Kamionka
Read More
Super miejsce na warsztaty, konferencje lub innego rodzaju imprezy. Duża przestrzeń pozwalająca na komfortowe korzystanie ze wszelkich udogodnień.
Marzena Guzek
Read More
Cudowne miejsce, cudowna Magda, która ugościła nas i poprowadziła przez meandry wcale nie łatwych potraw. Pyszne przeżycie. Polecam serdecznie
Denis Ivanov
Read More
Fajne imprezy kulinarne
Previous
Next