Przejdź do treści

EVENTY
DLA FIRM

Szukasz miejsca do organizacji eventu dla swojej firmy? Zorganizuj razem z nami warsztaty kulinarne, urodziny firmy lub promocję produktu.

EVENTY
DLA FIRM

Szukasz miejsca do organizacji eventu dla swojej firmy? Zorganizuj razem z nami warsztaty kulinarne, urodziny firmy lub promocję produktu.

Warsztaty kulinarne dla firm to najlepszy sposób integracji zespołu

Corporate Wellbeing

Stwórzcie zdrowsze i bardziej zrównoważone środowisko pracy.

Kulinarna Uczta

Nasze menu to kulinarna uczta na poziomie najlepszych restauracji.

Innowacyjny program warsztatów dla firm

Zorganizuj event kulinarny dla swojej firmy

Corporate Wellbeing

Innowacyjny program warsztatów dla firm, który na pierwszym miejscu stawia dbanie o dobre samopoczucie i świadomość zespołu. W trakcie szkolenia przedstawiamy wpływ zdrowego stylu życia, sposobu odżywiania i poziomu aktywności fizycznej na nastrój, zdrowie, wydajność i pracę naszego mózgu. Odszyfrowujemy czym jest BIOHACKING i jak wprowadzić drobne zmiany w kierunku zdrowych nawyków.

Każda taka oferta jest przygotowana z uwzględnieniem specyfiki danego zespołu! Warsztat rozpoczyna interaktywna prelekcja, staramy się w przyjemny i przystępny sposób przekazać masę wiedzy, następnie proponujemy wspólne naszykowanie odżywczego lunchu, można także wybrać opcję serwowaną przez naszą Szefową Kuchni.

Programy Integracyjne Dla Twojego Zespołu

Oferujemy wyjątkowe programy integracyjne, które mają na celu budowanie zaangażowania Twojego zespołu, a przy tym dostarczą niezapomnianych doświadczeń. Gdy zabierzemy współpracowników na integrację przez gotowanie, zbudujemy niepowtarzalne więzi. Nie trzeba umieć ani nawet lubić gotować, żeby się świetnie bawić.
Bo kuchnia jest sercem i centrum wszystkich działań. W to właśnie wierzy nasz zespół: w kulinarny dialog ponad podziałami!

0 +
Zorganizowanych eventów
0 +
uczestników
0
przestrzeni

Zobacz galerię

Poznaj naszą pracownię

To przestrzeń, która zachwyca swoją przestronnością i elastycznością. Możemy ją dostosować do różnych celów, co czyni ją idealnym miejscem na różnorodne wydarzenia. Poczuj kreatywną energię, która sprzyja integracji i współpracy. To miejsce, gdzie pomysły przechodzą w działania, a wydarzenia stają się wyjątkowe dzięki niepowtarzalnej atmosferze.

Poznaj opinię naszych gości

Paweł Kamionka
Read More
Super miejsce na warsztaty, konferencje lub innego rodzaju imprezy. Duża przestrzeń pozwalająca na komfortowe korzystanie ze wszelkich udogodnień.
Marzena Guzek
Read More
Cudowne miejsce, cudowna Magda, która ugościła nas i poprowadziła przez meandry wcale nie łatwych potraw. Pyszne przeżycie. Polecam serdecznie
Denis Ivanov
Read More
Fajne imprezy kulinarne
Previous
Next